Hande Erçel ile paylaşım yapmıyordu! Hakan Sabancı son hamlesiyle şaşırttı

Son olarak Burak Deniz ile birlikte yer aldığı yeni projesiyle ekranlarda yer alan güzel oyuncu Hande Erçel, şimdilerde Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme geliyor.

Boş vakitlerini tatil yaparak değerlendiren Hakan Sabancı (33) ile Hande Erçel (30), son olarak Cannes Film Festivali’nde boy gösterdi.

“ARKADAŞLAR OLUR MU ÖYLE ŞEY?”

Öte yandan geçtiğimiz ay Levent’teki menajerlik ofisinden çıkarken görüntülenen Hande Erçel, müstakbel kayınvalidesi Arzu Sabancı’nın kendisini gelin olarak istemediği iddialarıyla ilgili sorulara yanıt vererek, şu ifadeleri kullanmıştı:

Arkadaşlar olur mu öyle bir şey, lütfen. Teşekkür ediyorum.

 BEKLENMEDİK HAMLE

Bu yıl 77.’si düzenlenen Cannes Film Festivali’nde fırtınalar estiren Hande Erçel, geçtiğimiz gün de sevgilisi Hakan Sabancı ile kırmızı halı da boy gösterdi. Hakan Sabancı’dan ise beklenmedik bir hamle geldi.

Hande Erçel ve Hakan Sabancı, geçtiğimiz sene de Cannes’da birlikte katılmıştı fakat çiftten yan yana oldukları bir poz gelmemişti. Bu sene Sabancı beklenmedik bir hamle yaptı ve sosyal medya hesabından sevgilisiyle romantik pozunu sevenlerinin beğenisine sundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir